ورق گلخانه

taj
aparattelegraminstagramwhatsup
پنج شنبه بیست و هفتم آبان ۰۰
(0)
(0)

ورق گلخانه

قیمت پلی کربنات گلخانه

ورق های پلی کربنات در رنگ های مات و یا شفاف و به صورت ساده و یا چند جداره در بازار موجود است و در میان ورق های شفاف، چند جداره ای، تک جداره ای کرکره ای و رولی به عنوان پوشش رایج گلخانه استفاده می‌گردد که این نوع پوشش برای گلخانه دارای قابلیت حفظ گرمای محیط دو برابر بیشتر از پلی اتیلن است.
90 درصد توانایی عبور نور دارد که تحمل فشار 200 برابر شیشه است، وزن پلی کربنات یک ششم شیشه است و قابل بریدن، اره کردن، سوراخ کردن و فرو کردن میخ هستند؛ این نوع پوشش می‌تواند اشعه ماوراء بنفش را نگه دارد و مانع از عبور آن به گیاه موجود در گلخانه می‌گردد و دوام آن بالاست

که به طور متوسط تا 10 سال طول عمر دارد و برای اطلاع از قیمت پلی کربنات گلخانه ای میتونید از شرکت پوشش ایمن استعلام بگیرید.

 

فواید پلی کربنات گلخانه

در مقابل آتش مقاومت بیشتری از پلاستیک است و این پوشش در نوع دو جداره ای به دلیل نفوذ پذیر بودن فضای خالی بین دو جداره پس از مدتی شروع به کدر شدن می‌نماید که موجب می‌شود تا از قابلیت انتقال نور کاسته شود.
نحوه نصب پلی کربنات ها بسیار اهمیت دارد به دلیل اینکه موجب می‌شود تا بین فضای خالی رطوبت جذب نماید و محیطی مناسب جهت تشکیل آفت ها می‌شود که به علاوه عمر مفید پلی کربنات از شیشه کمتر است و برای انتخاب نوع پوشش گلخانه باید نوع گلخانه را مد نظر قرار داد و طبق نوع کاری می‌توان شیشه یا پلی کربنات را استفاده نمود.

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
menusearch
pooshesh-imen.ir